بازدید دکتر امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از دانشگاه صداوسیما

دوشنبه 14 اسفند 1396

در گفتگو با رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور؛

دانشگاه صداوسیما کاملاً همسو با رهنمودهای رهبری درحوزه اقتصاد مقاومتی عمل می‌کند

رییس دانشگاه علمی کاربردی کشور، دروس آموزشی و روش مهارت آموزی دانشگاه صدا و سیما را  کاملاً  همسو با رهنمودهای رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید توصیف کرد.

دکترمحمدحسین امید پس از بازدید ازبخش های مختلف دانشگاه صداو سیما به خبرنگار روابط عمومی این دانشگاه گفت: سال ها تجربه اجرایی و علمی در وزارت علوم داشته و دارم و دانشگاه های بسیاری را بازدید کرده ام اما به جرأت می گویم که دانشگاه صدا و سیما از ظرفیت و استعدادی خاص و بی نظیر برخوردار است که بسیاری از دانشگاه ها، فاقد آن هستند.

معاون سابق وزیر علوم افزود: در این دانشگاه برنامه های درسی، طراحی دوره ها و دروس آموزشی، روش تدریس و مدیریت آموزشی آن به گونه ای است که به دانش نظری صرف متکی نیست و دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد همراه با درس، مهارت های فنی و تخصصی روز رسانه و تولیدات رادیو و تلویزیون را تجربه می کنند.

رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در باره قرابت دروس دانشگاهی به بازار تولید و اشتغال گفت: فارغ التحصیلان دانشگاه صدا و سیما به واسطه دانش و تخصص مهارتی کسب شده در طول سال های تحصیل، در قیاس با دیگر دانشگاه ها به بازار اشتغال و تولید بسیار نزدیک تر هستند که این امر تحقق یکی از ابعاد مثبت اقتصاد مقاومتی است.

رییس سابق دانشگاه تهران افزود: وجود استودیوهای متعدد تولیدات رادیو و تلویزیونی، اتاق های تدوین، بخش های خبر و اطلاع رسانی و موسیقی ، عملا دانشجویان را آماده ورود به بازار تولید و اشتغال رسانه ای می کند.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.